My Profile

Profile Avatar
Tandy
Guentzelstrasse 97
Bad Hersfeld, HE 36251
Germany
06621 78 31 98 http://www.yasni.pl/aleksandra+brożyńska/informacje+osobie/brożyńska-wornbard
Niecały rok temu Filipowi zaczęły wypadać górne jedynki. Nic dziwnego u siedmiolatka, tyle tylko, że nowe rosną bardzo krzywo. Na razie wygląda to tak, jakby z ząbków mojego dziecka zrobiła się piramida. Trzeba będzie znów odwiedzić dentystę. Na szczęście moje maluchy nie boją się wizyt u stomatologa.
Pamiętam pierwsze odwiedziny w gabinecie stomatologicznym. Byliśmy u znajomej pani doktor Aleksandry Brożyńskiej-Wornbard. Maluchy, stomatolog gorzów (aleksandra.Brozynska-wornbard.Mp.pl) zaczynały dopiero przedszkole, wcale się nie bały. Właściwie to bez przerwy było słychać tylko pytania „Mamo, a jak to będzie?", „Mamo, a co Panie będzie robiła?", „A jak tam jest?"… i dziesiątki innych. Kiedy weszliśmy do gabinetu Julka od razu usiadła na fotelu i pełna zachwytu patrzyła na to co pani doktor robi. Niestety w jej ząbkach znalazła się dziurka do zaklejenia i konieczne było małe borowanie. Myślałam, że będzie się bała, albo będzie płakać, a tu nic. Po wszystkim zeszła z fotela i powiedziała, że pani fajnie ją „łaskotała" w ząbki. Filip do sprawy podszedł nieco poważniej i trochę mniej odważnie – co tu dużo mówić „prawdziwy facet" :). Na szczęście tu też nie było łez.
Dzięki delikatności Pani doktor maluchy bardzo polubiły wizyty w gabinecie stomatologicznym. Bardzo chętnie chodzą na wizyty kontrolne, a nawet leczenie zębów ich nie przeraża. Dobrze, że trafiliśmy do dentysty, który ma podejście do dzieci, bo z tego co wiem, zdarza się, że pierwsza wizyta może zniechęcić człowieka do odwiedzin u stomtologa na bardzo długo.
Jakby ktoś chciał odwiedzić fajną dentystkę to wszystkie informacje znajdują się na stronie http://www.dentysta gorzów-gabinet.pl/

źródło:
http://agacia80.blogerki.pl/2014/11/04/wizyta-u-dentysty-aleksandra-br_eagfi.html

If you loved this short article and you would such as to receive even more info pertaining to dobry stomatolog gorzów kindly check out our page.

My InBox

My Messages

FromSubjectDateStatus
First Page Previous Page
1
Next Page Last Page
Page size:
select
 0 items in 1 pages
No records to display.